Senkron Film, TV programı yapımları ile faliyete başlamıştır.

Medya Planlama ve Satın Alma, TV Programları, Reklam Filmleri, Kurumsal Film Hizmetleri, Stüdyo Hizmetleri, Dizi Filmleri, Sinema Filmleri, Belgesel Film Yapımları, Set ve Teknik Yapım Hizmetleri, Müzik, Tüm Dillerde Seslendirme hizmetleri vermektedir.

Senkron Film, deneyimli ve ünlü yönetmenlerle, tüm seslendirme sanatçıları ve müzisyenlerle çalışmaktadır.

Bütçelendirme sistemi, senaryoya ve projeye göre değişkenlik göstermekte olup, piyasa fiyatlarına göre daha ekonomiktir.

Türkiye’nin En Büyük Sanayi ve Hizmet Sektörü Firmalarının, Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Eğitim Filmleri ve pek çok TV Programlarının yapımında, Profesyonel Stüdyolarımız ve deneyimli yönetmenlerimizin yönetimindeki 60 kişilik profesyonel çekim ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, “Kamu ve Kamu Niteliğindeki Kurumlar” için de yapımlar yapmaktayız.
Bakanlıkların Kamu Spotları, İhracatçı Birlikleri Filmleri, Türkiye Odalar ve Borsaların Filmleri, Devlet Su İşleri “Büyük İstanbul İçme Suyu Melen Projesinin” Reklam, Tanıtım ve Belgesel Filmleri, “Hak ve Özgürlük-Tolerans” isimli Bulgaristan Türkleri Belgesel Filmi, “Bir Asi Yürek, Zeybek” isimli Ege Bölgesi ve Yunanistan Adaları Zeybek Belgesel Filmi, “Perdede Işık İzi” Belgesel Filmi, “Zihni Göktay:Tiyatroda 60 Yıl” Belgesel Filmi, “Kahraman Gemilerimiz” isimli Belgeselin Kültür Bakanlığı Araştırma Projeleri.

Senkron Film Tescilli Markadır.
Kültür Bakanlığı Yapımcı Belgelerine sahiptir.
En Ekonomik Bütçelendirmeler ile Size Kar Sağlar.