Senkron Film, TV programları yapımları ile faliyete başlamıştır.

TV Programları, Reklam Filmleri, Kurumsal Film Hizmetleri, Stüdyo Hizmetleri, Dizi Filmleri, Sinema Filmleri, Belgesel Film Yapımları ve Set Hizmetleri vermektedir.

Senkron Film, deneyimli ve ünlü yönetmenlerle, tüm seslendirme sanatçıları ve müzisyenlerle çalışmaktadır.

Bütçelendirme sistemi, senaryoya ve projeye göre değişkenlik göstermekte olup, piyasa fiyatlarına göre daha ekonomiktir.

Türkiye’nin En Büyük Sanayi ve Hizmet Sektörü Firmalarının, Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Eğitim Filmleri ve pek çok TV Programlarının yapımında, Profesyonel Stüdyolarımız ve deneyimli yönetmenlerimizin yönetimindeki 65 kişilik profesyonel çekim ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, “Kamu ve Kamu Niteliğindeki Kurumlar” için de yapımlar yapmaktayız.
İhracatçı Birlikleri Filmleri, Odalar ve Borsalar Filmleri, Devlet Su İşleri “Büyük İstanbul İçme Suyu Melen Projesinin” Reklam, Tanıtım ve Belgesel Filmleri, “Hak ve Özgürlük-Tolerans” isimli Bulgaristan Türkleri Belgesel Filmi, “Bir Asi Yürek, Zeybek” isimli Ege Bölgesi ve Yunanistan Adaları Zeybek Belgesel Filmi, “Perdede Işık İzi” Belgesel Filmi, “Zihni Göktay:Tiyatroda 60 Yıl” Belgesel Filmi, “Kahraman Gemilerimiz” isimli Belgeselin Kültür Bakanlığı Araştırma Projeleri.

Senkron Film Tescilli Markadır.
Kültür Bakanlığı Yapımcı Belgelerine sahiptir.
En Ekonomik Bütçelendirmeler ile Size Kar Sağlar.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!